Відділення Нотаріальної палати України в Львівській області

До відома!

                                                                                                Державним та приватним нотаріусам

Львівської області

 

Шановні колеги!

 

            Доводимо до Вашого відома, що 13.02.2014 р. відбулось засідання Правління Відділення Нотаріальної палати України у Львівській області, на якому було обрано заступника Голови Відділення Нотаріальної палати України у Львівській області – Пилипенка Юрія Пилиповича – приватного нотаріуса Львівського міського нотаріального округу.

            Одним із питань, які виносились на обговорення членів Правління Відділення було питання щодо доцільності створення методичної ради при Відділенні Нотаріальної палати України у Львівській області. У зв’язку з цим, просимо до 20.02.2014 р. надіслати свої міркування щодо створення методичної ради та пропозиції щодо кандидатур нотаріусів, які, на Вашу думку, мали б увійти до складу цієї ради.

            Також повідомляємо, що 14.02.2014 р. відбулось засідання Правління Асоціації приватних нотаріусів Львівської області на якому вирішувалось питання про надання в користування приміщення Асоціації приватних нотаріусів Львівської області на вул. Тершаківців, 8 кв.2 у м.Львові, Відділенню Нотаріальної палати України у Львівській області. На засіданні було прийнято рішення про укладення договору позички вищевказаного приміщення між Асоціацією приватних нотаріусів Львівської області та Відділенням Нотаріальної палати України у Львівській області.

 

            З повагою,

             Голова Відділення Нотаріальної

             палати України у Львівській області                                          О.В.Бояківський