Відділення Нотаріальної палати України в Львівській області

До відома!

Державним та приватним нотаріусам

Львівської області 

 

Доводимо до Вашого відома, що 25.02.2014 р. відбулось засідання Правління Відділення Нотаріальної палати України у Львівській області.

Питання які виносились на обговорення членів правління були:

укладення договору позички приміщення за адресою: м. Львів, вул. Тершаківців, 8 кв.2 між Асоціацією приватних нотаріусів Львівської області та Відділенням Нотаріальної палати України у Львівській області; визначення штатного розпису апарату Відділення та кандидатури на штатні посади; розробка та затвердження щорічного кошторису; створення методичної ради Відділення Нотаріальної палати України у Львівській області та її склад, розгляд листів від нотаріусів Львівщини.

По першому питанню вирішили: укласти в письмовій формі договір позички приміщення, а саме: однієї кімнати, що належить Асоціації приватних нотаріусів Львівської області терміном до 31 грудня 2016 року; по другому питанню – затверджено штатний розпис апарату та кандидатури: виконавчий директор – Баландюк М.М.; головний бухгалтер – Янковська О.Г та технічний працівник, кур’єр – Солтис В.В.., затверджено загальний кошторис Відділення Нотаріальної палати у Львівській області на 2014 рік куди входить інформаційно-технічні послуги, благодійні та соціальні витрати, матеріально-технічне забезпечення організаційних та інших заходів що проводяться Відділенням, тощо.

 

Створено методичну раду Відділення Нотаріальної палати України у Львівській області в складі 16 чоловік. Голова методичної ради Корпало Г.В., члени методичної ради:

  

 1. 1. Лаврик Т.Я. 

 2. 2. Стефанюк О.І. 

 3. 3. Навальківська М.М. 

 4. 4. Кучеренко Т.О. 

 5. 5. Барбуляк Х.М. 

 6. 6. Костишин Б.Т. 

 7. 7. Попович О.С. 

 8. 8. Сулима Н.Б.

 9. 9. Юркова О.А. 
 10. 10. Гулієв А.А.
 11. 11. Паук А.Я.
 12. 12. Фурман Л.А.
 13. 13. Куртяк О.О.
 14. 14. Красовська А.В
 15. 15. Лойко С.О.
 16. 16. Корпало Г.В.

 

З повагою,

заступник голови Відділення 

Нотаріальної палати України у Львівській області                                 Ю.П. Пилипенко