Відділення Нотаріальної палати України в Львівській області

Огляд змін

На засіданні методичної ради Відділення Нотаріальної палати України в Львівській області 11.08.2018 року розглядалися питання щодо змін до Порядку вчинення нотаріальних дій нотаріусами України, затвердженого Наказом Міністерства юстиції України №2785/5 від 27 серпня 2018 року. Детальніше у доданому файлі:

Методична рада

На засіданні методичної ради Відділення Нотаріальної палати України в Львівській області 08.08.2018 року розглядалися питання щодо оцінки майна, які виникли у зв’язку із застосуванням Єдиної бази даних звітів про оцінку з модулем електронного визначення оціночної вартості подібного до об’єкта оцінки майна та авторизацією електронного майданчика. Детальніше у доданому файлі:

До уваги нотаріусів Львівщини

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ Щодо придбання житла для учасників антитерористичної операції та родин Героїв Небесної Сотні на умовах співфінансування

До відома нотаріусів!

АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ НОТАРІАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ - Нотаріальна палата інформує

До уваги нотаріусів Львівщини!

Розмір плати адміністративного збору за державну реєстрацію права власності, реєстрацію речових прав, похідних від права власності, реєстрацію обтяжень на нерухоме майно, а також розмір плати за надання інформації в 2016 році.

До відома нотаріусів!

Методичні роз’яснення та рекомендації для використання в роботі при ЗДІЙСНЕННІ ІДЕНТИФІКАЦІЇ НОТАРІУСАМИ, ЯК СУБ'ЄКТАМИ ПЕРВИННОГО ФІНАНСОВОГО МОНІТОРИНГУ.

До відома нотаріусів!

Методичні роз’яснення та рекомендації для використання в роботі при засвідченні вірності копій документів

До відома!

Методичні роз’яснення та рекомендації для використання в роботі Наказу Міністерства юстиції України від 23.05.2014 року за № 806/5, який набрав чинності 10 червня 2014 року. 

До відома!

МЕТОДИЧНІ РОЗ’ЯСНЕННЯ, УЗАГАЛЬНЕННЯ ТА РЕКОМЕНДАЦІЇ з питань припинення обтяження речового права (зняття заборони відчуження) нерухомого майна та припинення іншого речового права (іпотеки) на нерухоме майно

До відома!

Відбулося засідання Методичної ради при Відділенні Нотаріальної палати України у Львівській області.