Відділення Нотаріальної палати України в Львівській області

До відома!

«Обговорення проблемних питань, що виникають у сфері державної реєстрації нерухомості» – такою була тема круглого столу, організованого відділенням Нотаріальної палати України у Львівській області, Управлінням державної реєстрації, відділом з питань нотаріату ГТУЮ. Захід відбувся 13 лютого  в приміщенні Головного територіального управління юстиції у Львівській області.

В обговоренні взяли участь начальник Управління державної реєстрації Оксана Куманська-Нор, начальник відділу з питань нотаріату Андрій Крохмальний, голова відділення НПУ в Львівській області Юрій Пилипенко, а також нотаріуси та державні реєстратори Львівщини.

Відбулася професійна дискусія з актуальних питань, які виникають в процесі проведення державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, а саме:

– державна реєстрація жилих будинків, які переведені із садових будинків без зміни цільового призначення земельної ділянки на якій вони розташовані;

– перелік документів, які є підставою виникнення права власності при здійсненні державної реєстрації прав при поділі, виділі та об’єднанні об’єктів нерухомості;

– погашення записів реєстру прав власності (РВПН);

– вимоги нової Інструкції про порядок проведення технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна та ряд інших питань.

 
Відділення НПУ у Львівській області висловлює подяку Оксані Куманській-Нор та Андрію Крохмальному за сприяння у організації та проведенні круглого столу, а також дякує всім учасникам за цікаву дискусію!
До відома!
До відома!
До відома!
До відома!
До відома!