Відділення Нотаріальної палати України в Львівській області

До відома!

 

Рада Нотаріальної палати України прийняла рішення про проведення акції мирного протесту нотаріусів – з метою недопущення руйнації нотаріату України, проти створення рейдерських та корупційних механізмів
у сфері державної реєстрації.

 

 

Мета акції – усунення штучних перешкод у здійсненні нотаріальної діяльності, приведення у відповідність законодавства України до вимог міжнародних стандартів, положень Угоди про асоціацію з ЄС, нормативних документів Міжнародного союзу нотаріату.

Акція передбачає проведення мирного зібрання в Києві, біля будівлі Кабінету Міністрів України (про дату та час буде повідомлено пізніше).

Окрім того, закликаємо нотаріусів, у яких закінчився строк тимчасового блокування, та яким протиправно не відновлюють доступ до реєстрів, не брати участь в незаконних іспитах та використовувати в повній мірі усі засоби захисту своїх прав.

Зокрема, письмово звертатися до НАІС з вимогою підключення до реєстрів, а разі відмови – звертатися до суду. Також варто звертатися до суду з приводу компенсації завданої матеріальної та моральної шкоди.

Запрошуємо усіх нотаріусів долучитися до мирної акції протесту! Наголошуємо, що акція не містить політичного підтексту.

Разом ми єдина команда!

 

відео звернення президента НПУ за посиланням:

http://npu.org.ua/news/uvaga-zvernennya-prezidenta-npu-v-zvyazku-z-kritichnoyu-situaciyeyu-v-notariati/