Відділення Нотаріальної палати України в Львівській області

Новини Відділення

 

У четвер, 31 січня 2019року, голова Відділення Нотаріальної палати України у Львівській області Юрій Пилипенко, разом з начальником відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Львівській області Андрієм Крохмальним та головним спеціалістом відділу з питань нотаріату Мар`яна Нагребна відвідали Золочівський район Львівської області.

Прийняли участь у роботі виїзної громадської приймальні в приміщенні Глинянської міської ради Золочівського району. Відповідаючи на запитання щодо оформлення спадщини і оренди земельних ділянок, познайомили присутніх із нотаріусом Демська Ольга Володимирівна, яка нещодавно зареєструвала у м. Глиняни приватну нотаріальну діяльність.

У м.Золочів провели зустріч із приватними нотаріусами району. Обговорили актуальні зміни щодо вчинення нотаріальних дій, проведення державної реєстрації прав та інші організаційні питання.
Також, Юрієм Пилипенком, з нагоди відзначення професійного свята – Дня нотаріату, а також 25-річчя прийняття Закону України «Про нотаріат» (святкування якого відбулося ще у вересні 2018р), було вручено подяку Куліцькій Наталії Святославівні, приватному нотаріусу Золочівського районного нотаріального округу.

Новини Відділення

 

Новини Відділення

 

Новини Відділення

 

Новини Відділення

 

Новини Відділення

 

Новини Відділення

 

Новини Відділення

 

Новини Відділення