Відділення Нотаріальної палати України в Львівській області

Інформаційний лист НПУ

У зв’язку зі змінами в законодавстві у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень Комісія НПУ з питань співробітництва з органами державної влади та місцевого самоврядування підготувала огляд нововведень для урахування нотаріусами в роботі.

Інформаційний лист «Щодо аналізу основних нововведень, внесених постановою Кабінету Міністрів України від 06 червня 2018 р. № 484 до Порядку ведення Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2011 р. № 1141» доступний для ознайомлення на «Нотаріальній платформі» за посиланням http://is.npu.in.ua/sectioniblock/viewmaterial?id=2619&section_id=246

В документі аналізується 20 основних питань, пов’язаних зі змінами в Порядку ведення Держреєстру речових прав на нерухоме майно.

 
Для того, щоб зареєструватися на «Нотаріальній платформі», необхідно зайти на сайт http://is.npu.in.ua/site/login, натиснути синю кнопку «Реєстрація», заповнити усі дані, натиснути кнопку «Зареєструватись» та очікувати підтвердження реєстрації на своїй електронній пошті.
Доступ до «Нотаріальної платформи» надається нотаріусам у випадку, якщо відсутня заборгованість по сплаті членських внесків до НПУ.