Відділення Нотаріальної палати України в Львівській області

Інформаційний лист НПУ

Відділ методичного забезпечення та інформаційно-аналітичної роботи НПУ підготував Інформаційний лист «Щодо деяких питань, пов’язаних з технічною інвентаризацією об’єктів нерухомого майна». (http://is.npu.in.ua/sectioniblock/viewmaterial?id=2618&section_id=246)

В інформаційному листі зосереджено увагу на вимогах щодо оформлення технічного паспорту на об’єкт нерухомого майна та його відповідності чинному законодавству.

Нотаріусам також запропонований механізм перевірки дійсності кваліфікаційного сертифікату осіб, що отримали його для виконання робіт (послуг), пов’язаних зі створенням об’єкта архітектури.

Інформаційний лист від 11 липня 2018 року доступний для ознайомлення на «Нотаріальній платформі».

 
Для того, щоб зареєструватися на «Нотаріальній платформі», необхідно зайти на сайт http://is.npu.in.ua/site/login, натиснути синю кнопку «Реєстрація», заповнити усі дані, натиснути кнопку «Зареєструватись» та очікувати підтвердження реєстрації на своїй електронній пошті.
Доступ до «Нотаріальної платформи» надається нотаріусам у випадку, якщо відсутня заборгованість по сплаті членських внесків до НПУ.