Відділення Нотаріальної палати України в Львівській області

Інформаційний лист НПУ

Комісія НПУ з аналітично-методичного забезпечення нотаріальної діяльності підготувала Інформаційний лист «Щодо окремих питань фіксації у текстах нотаріально посвідчуваних правочинів положень Правил користування приміщеннями житлових будинків і гуртожитків». Лист підготовлено з метою приведення нотаріусами процедури посвідчення договорів відчуження нерухомого майна та проектів правочинів до вимог, встановлених законодавством.
На що необхідно звертати увагу нотаріусам при посвідченні правочинів щодо відчуження нерухомого майна – читайте у Інформаційному листі, (http://is.npu.in.ua/sectioniblock/viewmaterial?id=2622&section_id=246) який розміщений на «Нотаріальній платформі».

Для того, щоб зареєструватися на «Нотаріальній платформі», необхідно зайти на сайт http://is.npu.in.ua/site/login, натиснути синю кнопку «Реєстрація», заповнити усі дані, натиснути кнопку «Зареєструватись» та очікувати підтвердження реєстрації на своїй електронній пошті.
Доступ до «Нотаріальної платформи» надається нотаріусам у випадку, якщо відсутня заборгованість по сплаті членських внесків до НПУ.