Відділення Нотаріальної палати України в Львівській області

Інформаційний лист НПУ (ТОВ)

Комісія НПУ з питань співробітництва з органами державної влади та місцевого самоврядування підготувала для врахування в роботі нотаріусів експрес-аналіз Закону України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю».

Закон України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю» від 06.02.2018 № 2275-VIII набирає чинності через 3 місяці з дня його опублікування, а саме з 17.06.2018 (крім частини другої статті 23 цього Закону щодо деяких питань спадкування частки учасника товариства, яка набирає чинності через один рік з дня набрання чинності цим Законом, тобто з 17.06.2019).

Зокрема, законом передбачена можливість видачі безвідкличної довіреності від імені сторін корпоративного договору, яка підлягає нотаріальному посвідченню. Також внесено зміни до Закону України «Про нотаріат», а саме до статті 78 «Засвідчення справжності підпису на документах», відповідно до яких нотаріус засвідчує справжність підпису на документах, крім тих, які відповідно до закону або за вимогою сторін підлягають нотаріальному посвідченню.

Детально з цими та іншими змінами можна ознайомитися у експрес-аналізі, що розміщений на «Нотаріальній платформі» за наступним посиланням: http://is.npu.in.ua/sectioniblock/viewmaterial?id=2592&section_id=248.