Відділення Нотаріальної палати України в Львівській області

До відома нотаріусів!

Перевірити занесенні дані до нових ІD-паспортів можна самостійно.

На замовлення державного підприємства «Поліграфічний комбінат Україна» провідна вітчизняна IT-компанія розробила спеціальну програму для зчитування даних електронних паспортів громадян України. Завантажити її можна безкоштовно з офіційного інтернет-сайту www.pk-ukraina.gov.ua.

Новостворена програма дозволяє зчитати всю інформацію, яку містить ID-паспорт. Варто зазначити, що на безконтактний електронний чіп у електронному паспорті українців, окрім даних про власника документа, записані біометричні дані: кольорова фотографія, інформація про місце проживання та сімейний стан.

«Відпер з’явилася проста і зручна можливість перевірити дані власника ID-карти. Я впевнений, що вона суттєво допоможе у роботі юридичних і банківських установ. А також, це найпростіший спосіб упевнитись людині, у тому, що її паспорт справді функціонує, як сучасний електронний документ» - зазначив директор «Поліграфкомбінату Україна» Максим Степанов. 

Наразі програма для зчитування електронних паспортів доступна для скачування власникам ПК та мобільних пристроїв з операційними системами Windows та Android.

Завантажити інструкцію

джерело