Відділення Нотаріальної палати України в Львівській області

Семінар

СемінарДо уваги нотаріусів Львівської області: у середу, 31 липня 2019 року, відбудеться безкоштовний семінар НПУ на тему I. Державна реєстрація юридичних осіб. ТОВ/ТДВ після закінчення перехідного періоду: статут, рішення, спадкування частки. Модельний статут ТОВ. II. Алгоритм роботи в Державному реєстрі обтяжень рухомого майна на платформі UnityBase (UB). Місце проведення заходу: приміщення конференц-залу готелю «Львів» за адресою: м. Львів, проспект В’ячеслава Чорновола, 7. Орієнтовний час проведення заходу з 10:30 по 16:00. УМОВИ УЧАСТІ: Повна відсутність заборгованості по сплаті членських внесків до НПУ станом на 30.07.2019. Обов’язкова попередня реєстрація до 30 липня 2019 року,  кількість місць обмежена!

Семінар

СемінарДо уваги нотаріусів Львівської області: у середу, 12 червня 2019 року, відудеться безкоштовний семінар НПУ на тему I. Нерухоме майно: нотаріальне посвідчення договорів та державна реєстрація речових прав. Аналіз проблемних аспектів та напрацювання єдиної практики. II. Захист прав нотаріусів у кримінальному провадженні. Місце проведення заходу: приміщення конференц-залу готелю «Львів» за адресою: м. Львів, проспект В’ячеслава Чорновола, 7. Орієнтовний час проведення заходу з 10:30 по 16:00. УМОВИ УЧАСТІ: Повна відсутність заборгованості по сплаті членських внесків до НПУ станом на 01.06.2019. Обов’язкова попередня реєстрація до 11 червня 2019 року,  кількість місць обмежена!

Постанова КМУ

Постанова Кабінету Міністрів України від 27 березня 2019 р. № 367 Деякі питання дерегуляції господарської діяльності (затверджено модельний статут ТОВ; банківським установам дозволено отримувати інформацію з державних реєстрів; затверджено тимчасовий порядок присвоєння поштових адрес об’єктам будівництва та об’єктам нерухомого майна; спрощено реєстрацію декларації про готовність об’єкта будівництва до експлуатації та інше).

З Великоднем 2019!

З Великоднем 2019!

Шановні колеги! Прийміть щиросердечні вітання з чудовим і світлим святом – Великоднем! Нехай цей радісний день принесе добробут Вашим сім’ям, а Ваші душі сповнюються вірою, надією, впевненістю в завтрашньому дні. Нехай Господь буде в серці кожного із нас. Душевного спокою Вам, миру і злагоди, добра й успіху в кожній справі, здійснення всіх найзаповітніших планів і бажань, чистих помислів і правильних вчинків! Із Великоднем Вас!

З повагою, Відділення НПУ в Львівській області

До відома!

До відома!Зареєструвати бізнес у нотаріуса можна по принципу «єдиного вікна», адже нотаріуси мають право здійснювати будь-які реєстраційні дії щодо створення, зміни та припинення юридичних осіб і ФОП (окрім громадських організацій). Перевага реєстрації бізнесу в нотаріуса – можливість обговорити проекти документів, отримати фахову консультацію щодо відповідності їх законодавству тощо. У нотаріуса – зручно, комфортно та надійно!

Нотаріат обличчям до села

Нотаріат обличчям до селаВідділення НПУ в Львівській області продовжує активну роботу в рамках проекту Нотаріальної палати України «Нотаріат обличчям до села». Зокрема, 16 квітня в приміщені Радехівскої РДА відбулась зустріч із секретарями сільських рад Радехівщини. Голова відділення НПУ Юрій Пилипенко та нотаріуси із м. Радехів провели методичну та роз’яснювальну роботу щодо посвідчення заповітів та довіреностей, обговорили особливості вчинення нотаріальних дій посадовими особами місцевого самоврядування.

Новини Відділення

Новини Відділення25 березня, Голова відділення Нотаріальної палати України у Львівській області Юрій Пилипенко взяв участь у круглому столі, організованого кафедрою соціального права ЛНУ ім. І.Франка та Головним територіальним управлінням юстиції у Львівській області щодо захисту прав на землю. На заході учасники мали можливість взяти участь у дискусії та поділитись своїми думками на тему: «Земля - основне національне багатство. Право власності на землю гарантується». 

Постанова КМУ

Уряд вніс зміни до Переліку будівельних робіт, які не потребують документів, що дають право на їх виконання, та після закінчення яких об’єкт не підлягає прийняттю в експлуатацію. Зазначений Перелік доповнений новими роботами, які можна виконувати без отримання дозвільних документів. (діє з 23 березня)

Новини Відділення

Новини Відділення

Голова відділення Нотаріальної палати України у Львівській області Юрій Пилипенко разом із керівником Всеукраїнського об'єднання ГО "Технічні інвентаризатори України" Андрієм Давидюком виступили спікерами на семінарі з державними реєстраторами, технічними інвентаризаторами та нотаріальною спільнотою Львівщини щодо нової редакції Інструкції про порядок проведення технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна.

Новини Відділення

Новини Відділення18 березня відбулася зустріч нотаріальної спільноти Львівщини з першим заступником Міністра юстиції, Оленою Сукмановою. Під час зустрічі обговорювали проблемні питання у сфері державної реєстрації та причини відключень нотаріусів від реєстрів. Нотаріуси висловили позицію щодо неправомірності проведення визначення професійної компетентності додатковим тестування та запропонували шляхи вирішення даного питання. Детальніше... 


Назад Вперед
Вгору